Jdi na obsah Jdi na menu

Hodnocení

Kojetín/Kovalovice – SK Hranice 5:3 (1:2)

Sestava: Kočnar, Vinklárek, Kamidra, Richter, Hanzelka, Zdražil, Skříčka, Adler, Večerek,

Dva rozdílné poločasy. První poločas jsme soupeře dobře presovali a nutili jsme ho k chybám, které jsme bohužel nedokázali potrestat. 0:1 – desátá vteřina, rozehrávka soupeře nepřesná Franta Zdražil z první poslal míč nechytatelně k pravé tyči. 0:2 – střela a důraz před branou, doklepnutí do brány Tobi Večerek. 1:2 – špatná práce s míčem (stáli jsme nad míčem bez pohybu) postavení a nedůraz. V první půli neproměněno dalších pět 100% šancí.

Druhý poločas. Začátek opět dobrý, 1:3 – Franta Zdražil po pěkné akci v ose Hanzelka-Richter-Zdražil dorážel do prázdné brány. Poté 2 neproměněné šance. Pak nás začal soupeř přehrávat, přetlačoval nás v osobních soubojích, byl lepší na míči a hladovější po vítězství. Z toho plynuli individuální chyby a celková prohra 5:3.

Hodnocení týmu: na mokré trávě problémy s míčem, zpracování do pohybu, vedení, hra 1/1 – špatné. Pozitivní – bojovnost, ale jen u některých kluků.

Problém na postu brankáře!!!

Nejlepší hráči: Zdražil František, Richter Tomáš, Vinklárek Filip

SK Hranice – 1.FC Viktoria Přerov/Kozlovice  14:16 (8:0,0:9,3:3,3:4)

Dva týmy: - 1: Zámrský Lukáš, Richter Tomáš (K), Skříčka David, Hanzelka Martin, McMunn Filip, Jelok Filip

-2: Čáblík Lukáš, Puhr Ludvík, Večerek Tobiáš, Hanzelka Tomáš (K), Kočnar Dominik, Lacek Miroslav

Všechny zápasy jsme bohužel museli odehrát bez střídání, což ke konci již bylo poznat, všem klukům patří dík a smekám před výkonem, který předvedli.

První zápasy:

Tým 1 výhra 8:0 jasně jsme soupeře přehráli, jen škoda že jsme neproměnily všechny šance.

Tým 2 prohra 0:9 výsledek neodpovídá předvedené hře, máme problém na postu brankáře. Prohra spravedlivá, ale výsledek krutý L.

Druhé zápasy:

Tým 1 remízka 3:3 opět super výkon na šance jsme byli lepší, ale bohužel nám docházeli síly a nedokázali jsme tyto šance proměňovat.

Tým 2 prohra 3:4 dobře rozehraný zápas vedli jsme 2:0 a 3:2, bohužel nám došli síly a soupeř trestal.

Nejlepší hráči: všech 12 kluků

Sigma Olomouc MŽ – SK Hranice 24:10 (1:8,9:0,5:2,9:0)

Dva týmy: - 1: Zámrský Lukáš, Richter Tomáš (K), Vinklárek Filip, Skříčka David, , McMunn Filip, Zdražil František

-2: Hrazdilová Nela, Kamidra Jan, Večerek Tobiáš, Hanzelka Tomáš (K), Kočnar Dominik, Lacek Miroslav, Adler Pavel

První tým opět hrál všechny zápasy bohužel bez střídání, což se projevilo hlavně v druhém zápase kdy nám chyběli síly hlavně při zakončení našich akcí a tudíš i k prohře 5:2, druhý tým měl jednoho hráče na střídání a i přes prohry dvakrát 9:0 předvedli kvalitní výkon kterému bohužel chybělo gólové zakončení, všem klukům patří dík a smekám před výkonem, který předvedli.

Tým 2 prohra 0:9 výsledek odpovídá hře, soupeř nás přehrál, ale i my jsme měli pár gólových šancí, které jsme neproměnily. Prohra spravedlivá, jen na naši straně neměla svítit nula

Tým 1 prohra 5:2 opět super výkon na šance vyrovnaný zápas, ale bohužel nám docházeli síly a nedokázali jsme tyto šance proměňovat a tak jsme nakonec prohráli o tři branky.

Tým 2 prohra opět 9:0 opět soupeř lepší, ale výsledek krutý, vypracovali jsme si dostatek šancí, které jsme k naší smůle nedokázali proměnit.

Nejlepší hráči: všech 13 kluků (12+Nelča J), jen Mira Lacek trochu víc bojovnosti, na můj vkus se hodně držel mimo dění. Velký pokrok ve hře Dominik Kočnar. Velmi dobrý výkon Skříčka, Richter, McMunn, Vinklárek, Kamidra (s výhradami)