Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soustředění 2017

3.8.17 - 6.8.2017 Soustředění Praděd

Čtvrtek 3.8.2017 - 9:00 sraz na SK Hranice, rozdání triček, rozdělení do aut. 9:30 odjezd směr Praděd. Cesta bez komplikací. Na Praděd jsme dorazili v 11:20. Ubytovali jsme se a vyrazili na oběd. Po obědě seznámení se s okolím, báčko na parkáči :-). 15:00 jsme vyrazili na první hodinový trénink a zápas do Karlovic, který skončil našim vítězstvím 8:3. Karlovice měli tým složený z dětí 8,9,10 let. Zápas jsme odehráli rozděleni do dvou teamů. Jeden tým ve složení Filip McMunn, Jan Kamidra, Tomáš Richter, Martin Hanzelka, Patrik Jakl, Franta Zdražil, Tomáš Hanzelka, Tobiáš Večerek vyhrál 6:1, druhy tým ve složení David Skříčka, Pavel Adler, Luďa Puhr, Dominik Kočnar, Nela Hrazdilová, Lukáš Čablík, Miroslav Lacek remizoval 2:2. Návrat na Praděd, večeře a v 21:00 večerka. První noc to trochu skřípalo byli jsme plní dojmů a moc se nám nechtělo spát :-(.                                 Pátek 4.8.2017 - 7:00 budíček, 7:15 rozcvička cca. 20 min., 8:00 snídaně, 9:00 odchod na hřiště u chaty Barborka pěšky po svahu cca. 1,2 km. Zde proběl první dnešní trénink, návrat na Praděd na oběd (autem :-)). Ve volném čase prohlídka okolí z rozhledny vysílače. 15:00 druhý dnešní trénink, poté odjezd do Karlovy Studánky na bazén. Návrat na večeři 19:30. Večerka 21:00, po celodenní námaze usínání bez problému :-).                                                                              Sobota 5.8.2017 - 7:00 budíček, 7:15 rozcvička cca. 20 min., 8:00 snídaně, 9:00 odjezd do Vrbna pod Pradědem na trénink a druhý zápas s týmem starší přípravky Vrbno (ročník 2006 a dva 2005). Opět dva týmy ve stejném složení. Sice jsme prohráli 9:0, ale všichni předvedli velmi dobrý a bojovný výkon a já na ně byl velmi hrdý. Při návratu z Vrbna jsme se stavili v Karlově Studánce na Gastrofestivalu kde jsme se vyfotili i s kuchařem z MasterChefu panem Kalinou, dali si zmrzlinku a vyrazili na oběd. 15:30 jsme naskočili na koloběžky a sjeli jsme z Pradědu na Ovčárnu, kde jsme nasedli do aut a vyrazili do Karlova pod Pradědem kde jsme si vyzkoušeli slanění za kontroli Horské služby :-). Návrat na večeři a poté stezka odvahy s pokladem. Díky stezce byla večerka posunuta na 22:00. Spánek nastal okamžitě :-)                                                                                                 Neděle 6.8.2017 - 7:30 budíček, 8:00 snídaně, 8:20 - 9:20 balení kluci zvládli na jedničku :-). 9:30 odjezd směr domů. 11:15 odevzdání dětí. 11:30 tréňa se zhroutil :-))))))))).

Soustředění pro vás zdokumentovala Adél, která nás ostřím zrakem i hlídala, aby se něco nestalo a já ji za to moc děkuji.

Musím pochválit celý tým za perfektní přístup k tréninkům a k zápasům jsem na ně opravdu hrdý. Ohledně chování to někdy skřípalo, ale nic co by se nezvládlo, jsou to přece jenom děcka :-)

Za celý realizační tým :-) Tréňa Tom a Petr

 

Jídelní lístek – SK Hranice 3. 8. 2017 – 6. 8. 2017

 

Čtvrtek 3. 8.                Oběd:              Polévka:          Čočková polévka

                                                           Hlavní jídlo:    Smažený kuřecí řízek, bramborová kaše

                                   Večeře I. :       Vepřové nudličky na zelenině, těstoviny

                                   Večeře II. :      Vajíčková pomazánka, pečivo

 

Pátek 4. 8.                  Snídaně:          Šunka, sýr, máslo, marmeláda, pečivo, čaj                                                                          Oběd:              Polévka:          Kuřecí vývar s nudlemi

Hlavní jídlo:    Rizoto s kuřecím masem

Večeře I. :       Boloňské špagety se sýrem

                                   Večeře II. :      Sýrová pomazánka, pečivo

 

Sobota 5. 8.                 Snídaně:          Bublanina s ovocem, máslo, marmeláda, pečivo, čaj

                                   Oběd:              Polévka:          Bramborová

Hlavní jídlo:    Přírodní kuřecí plátek, vařené brambory

Večeře I. :       Kynuté borůvkové knedlíky s cukrem se skořicí, máslem, tvarohem, šlehačkou a borůvkami

Večeře II. :      Šunková pomazánka, pečivo

 

Neděle 6. 8.                Snídaně:          Párky, máslo, marmeláda, pečivo, čaj

                                  

________________________________________________________________________________                                                               V průběhu stravování k dispozici čaj.

Změna jídelního lístku vyhrazena!